Gebe Okulu
08 Haziran 2023

Bilinçli Anneler, Sağlıklı Nesiller, Mutlu Aileler

     Doğum, kadının hayatında yaşadığı en önemli deneyimlerden birisidir. Gebenin doğuma aktif bir şekilde katılması, sağlıklı bir bebek sahibi olması, doğum sürecini rahat geçirmesi için doğum öncesi eğitimler çok önemlidir. Gebelik döneminde yapılan eğitimler, anne adayını doğuma hazırlamakta, aileyi fiziksel ve psikolojik olarak doğum sürecine dahil etmektedir.

     Anne sağlığının niteliğini arttırarak, anne adaylarının güvenli gebelik sürecini destekleyen, doğum ve doğum sonu bireysel bakım ve bebek bakımıyla ilgili konularda destek olmayı hedefleyen ‘’Gebe Okulu’’; eğitimcilerimiz eşliğinde hizmet vermektedir. Her bebeğin hakkı, asla vazgeçilmezimiz olan ‘’ANNE SÜTÜ’’nün önemi emzirme teknikleriyle yine bu eğitimlerimizde uygulamalı olarak anlatılmaktadır.

     Gebe Okulu Programlarımız kapsamında  ücretsiz eğitimlerimizle gebelik süreci, doğum ve doğum sonrası yenidoğan bebeğinizin bakımı hakkında anne adaylarının bilinçlenmesini sağlanmaktadır. Her anne ve baba adayı gebe okulu derslerine katılabilir.

Anne adayımızın gebelik ve doğum sonrası destek olacak diğer yakınlarınız da katılabilir. 

Bizden destek almak isteyen tüm gebelerimizi Gebe Okulumuza davet ediyoruz.

Gebe Okulu Eğitmeni: Ebe Deniz ZORLU


İletişim numarası; 0332 224 30 00 -2826
gebe sertifika002.jpg

gebe sertifika001.jpggebeokulu007.JPG

gebeokulu006.JPG

gebeokulu005.JPG

gebeokulu004.JPG

gebeokulu002.JPG

gebeokulu10.JPG

gebeokulu12.JPG

gebeokulu13.JPG

gebeokulu14.JPG