3-9 KASIM ORGAN BAĞIŞI HAFTASI
04 Kasım 2022


     “Organ Bağışı Haftası” farkındalık faaliyetleri kapsamında Organ Nakli Koordinatörümüz Uzm. Dr. Yeşim Şerife BAYRAKTAR ve Organ Nakli Koordinatör Yardımcısı Nurşen KARA tarafından hazırlanan organ bağışı standı, hafta boyunca faaliyet gösterecektir. Stand alanında organ bağışının önemi anlatılmakta ve farkındalık oluşturmak amaçlanmaktadır. Stand alanında bilgi almak isteyen vatandaşlarımıza, koordinatörlerimiz tarafından bilgi verilmekte ve el broşürleri dağıtılmaktadır.

     Standımızın ilk gününe, Sayın Başhekimimiz Prof. Dr. Ömer Faruk ERKOÇAK, Başhekim Yardımcılarımız Op. Dr. Yunus AĞRALI, Uzm. Dr. Tarık ACAR, Uzm. Dr. Ragıp BALAHOROĞLU, Uzm. Dr. Muhammed YAKIN, İdari ve Mali İşler Müdürümüz İsmail Nebi YAYLIOĞLU, Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürümüz Dudu KESGİN, Destek ve Kalite Hizmetleri Müdürümüz Hatice ATASOY katılmışlardır.

     Her bireyin yaşantı içinde ne zaman organ yetmezliği ile karşılaşacağı ve organ nakline ihtiyaç duyacağı bilinmez. İşte bu nedenle işlevini yitirmiş bir organa mecbur bırakılmadan, organ nakli sayesinde hayata sağlıklı bağlanmanın farkındalığını oluşturmak hepimizin görev ve sorumluluğudur.

     ‘’Haydi bağış yapalım. Her bağış ile yeni hayatlara can olalım.’’


organnakli001.JPG


organnakli002.JPG


organnakli003.JPG

organnakli004.JPG

organnakli007.JPG

organnakli009.JPG


organnakli005.JPG

organnakli008.JPG


organnakli010.JPG

organnakli011.JPG